Projektové řízení v praxi

Přestože termínem „projektové řízení“ bývá v současné době označována různorodá směsice aktivit ve firmě (často i to, co má s projekty či jejich řízením pramálo společného), platí stále, že kvalitní a efektivní projektové řízení je jistá cesta, jak dosáhnout konkurenční výhody. Jde o nejefektivnější cestu, jak zavést něco nového či změnit stávající postupy.

S naší pomocí získáte v projektovém řízení znamenitý manažerský nástroj, výrazně snižující podíl náhody a neočekávaných událostí na konečném výsledku inovací a změn. Přes nutné teoretické základy (trénink „Projektové řízení – základy“) projdeme velmi brzy do praxe konkrétních projektů ve firmě (workshop „Idea a plánování vlastního projektu“). Pokročilé techniky (trénink „Projektové řízení – složité situace“) následuje praktický change management (workshop „Změny a problémy“) a obligátním závěrem je workshop „Lessons learned“.

projektove-rizeni

Účastníci programu Praktické projektové řízení tedy „zabijí dvě mouchy jednou ranou“: pokračují v běžné práci na svých projektech a zároveň se zdokonalují v teorii i osvědčených technikách projektového řízení. Navíc při aktivní spolupráci konzultanta i ostatních účastníků.