O společnosti

Zabýváme se cílenou podporou manažerů při přípravě a realizaci změn, zavádění inovací a řešení krizových situací. Poskytujeme kvalitní služby v oblasti managementu firem, řízení výkonnosti, vzdělávání a rozvoje, HR managementu. Našimi klienty jsou především výrobní podniky.

Naše divize Katz-Griffin se zabývá vnitřními transformacemi struktur a managementu, řešením krizových situací. Klienty jsou zejména ostatní B2B firmy a poskytovatelé služeb.

Naší předností jsou především praktická řešení s ohledem na specifika každého klienta. Ceněn je otevřený styl práce, dobře uchopitelný na všech úrovních řízení. Díky němu jsme klienty preferováni při řešení průřezových změn a problémů. Výsledky naší práce jsou transparentní a dobře měřitelné.

K práci přistupujeme vždy na míru klienta tak, aby byly veškeré kroky sladěny s jeho hodnotami, vizí, záměry a cíli. I detaily tvoří náš vztah – to je náš business.

Certifikace

Společnost SANEK je držitelem certifikace ISO 9001, kterým naplňuje požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2016 na zavedení, používání a udržování systému managementu kvality.

Naše cesta změnou

  • společně se zadavatelem popíšeme změnu a zvážíme všechny její aspekty
  • určíme naši roli ve změně – naši experti fungují jako konzultanti, mentoři, trenéři, facilitátoři, lektoři či interim manažeři
  • vypracujeme stručný a jasný plán změny
  • změny se aktivně účastníme
  • společně se zadavatelem vyhodnotíme průběh a dopady změny

Hodnoty, jež vyznáváme

nase-hodnoty

Co máme za sebou

  • 20+ let praxe
  • 246 projektů pro 58 klientů

Historie

2019 založení divize Katz-Griffin Business Services
2008 založení společnosti SANEK, s.r.o.
2001 transformace do expertní skupiny SANEK Group
1994 založení expertní HR skupiny Alef